Dom ALAN

Domek mobilny ALAN sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Całkowita powierzchnia 57 m² może pomieścić od 2 do 3 sypialni z zachowaniem przestronnego salonu z dużym narożnym aneksem kuchennym. Duża ilość okien balkonowych sprawia że domek jest jasny i pełen ciepła.

Do domku mamy do zaoferowania nowoczesny taras wykonany z najwyższej jakości drewna oraz desek kompozytowych co podkreśla jego nowoczesny charakter jest on niezwykle funkcjonalny, składa się z dwóch części, jednej zadaszonej która pozwala korzystać z jego uroków nawet gdy pogoda nie rozpieszcza, druga część to pergola, która pozwala na łapanie promyków słoneczka :-). Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących odpoczywać na świeżym powietrzu.

Domek mobilny ALAN jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Państwa materiałem, oświetlenie oraz instalację wodno – kanalizacyjną.

Zamawiając u nas domek maja Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego będzie on wykonany, jaka będzie grubość ocieplenia, oraz z jakiego materiału domek będzie wykończony wewnątrz i zewnątrz.

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA DOMKU W WERSJI 48 m²