Dom IGOR

Całoroczny mobilny domek letniskowy IGOR jest projektem przeznaczonym dla osób ceniących sobie wygodę oraz funkcjonalność. Na planie 35 m² rozmieszczone są dwie sypialnie, przestronna łazienka oraz salon z miejscem ma aneks kuchenny. Dzięki takiemu rozmieszczeniu pomieszczeń uzyskaliśmy maximum przestrzeni która jest zagospodarowania w najbardziej funkcjonalny sposób na 35 m².

Do domku mamy do zaoferowania nowoczesny taras wykonany z najwyższej jakości drewna oraz desek kompozytowych co podkreśla jego nowoczesny charakter jest on niezwykle funkcjonalny, składa się z dwóch części, jednej zadaszonej która pozwala korzystać z jego uroków nawet gdy pogoda nie rozpieszcza, druga część to pergola, która pozwala na łapanie promyków słoneczka :-). Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących odpoczywać na świeżym powietrzu.

Domek mobilny IGOR jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Państwa materiałem, oświetlenie oraz instalację wodno – kanalizacyjną.

Zamawiając u nas domek maja Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego będzie on wykonany, jaka będzie grubość ocieplenia, oraz z jakiego materiału domek będzie wykończony wewnątrz i zewnątrz.

DOMEK IGOR MOŻEMY WYKONAĆ RÓWNIEŻ O POWIERZCHNI 40 M2 , 48 M2 ORAZ 57 M2