Dom OSKAR

Całoroczny mobilny domek OSKAR jest projektem który idealnie sprawdzi się dla par, rodzin z dziećmi jak również dla osób lubiących spędzać czas z rodziną czy znajomymi.

Na powierzchni 48 m² został wygospodarowany duży funkcjonalny salon z miejscem na aneks kuchenny, łazienka oraz dwie przestronne sypialnie znajdujące się obok siebie co jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Druga sypialnia może zostać również przeznaczona na biuro czy też garderobę. OSKAR to duży domek dla osób ceniących sobie komfort.

Do domku mamy do zaoferowania nowoczesny taras wykonany z najwyższej jakości drewna oraz desek kompozytowych co podkreśla jego nowoczesny charakter jest on niezwykle funkcjonalny, składa się z dwóch części, jednej zadaszonej która pozwala korzystać z jego uroków nawet gdy pogoda nie rozpieszcza, druga część to pergola, która pozwala na łapanie promyków słoneczka :-). Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących odpoczywać na świeżym powietrzu.

Domek mobilny OSKAR jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Państwa materiałem,oświetlenie oraz instalację wodno – kanalizacyjną.

Zamawiając u nas domek maja Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego będzie on wykonany, jaka będzie grubość ocieplenia, oraz z jakiego materiału domek będzie wykończony wewnątrz i zewnątrz.

DOMEK OSKAR MOŻEMY WYKONAĆ RÓWNIEŻ O POWIERZCHNI 35 m², 40 m² ORAZ 57 m²