Dom RINGO

Domek RINGO należy do domków o wysokim standardzie i komforcie. To domek przestronny przeznaczony dla dwojga, oraz dla osób lubiących spędzać czas ze znajomymi. Posiada dużą sypialnię i łazienkę , oraz przestronny salon z narożnym aneksem kuchennym,ladą i częścią wypoczynkową. Dwoje dużych drzwi tarasowych sprawia że mamy piękne widoki na otaczającą nas przyrodę W salonie możemy umieścić rozkładaną narożną kanapę dzięki czemu zyskujemy więcej miejsc do spania.

Do domku mamy do zaoferowania nowoczesny taras wykonany z najwyższej jakości drewna oraz desek kompozytowych co podkreśla jego nowoczesny charakter jest on niezwykle funkcjonalny, składa się z dwóch części, jednej zadaszonej która pozwala korzystać z jego uroków nawet gdy pogoda nie rozpieszcza, druga część to pergola, która pozwala na łapanie promyków słoneczka :-). Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących odpoczywać na świeżym powietrzu.

Domek mobilny RINGO jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Państwa materiałem,oświetlenie oraz instalację wodno – kanalizacyjną.

Zamawiając u nas domek maja Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego będzie on wykonany, jaka będzie grubość ocieplenia, oraz z jakiego materiału domek będzie wykończony wewnątrz i zewnątrz.

DOMEK RINGO MOŻEMY WYKONAĆ RÓWNIEŻ W WERSJI Z DWOMA SYPIALNIAMI O POWIERZCHNI 48 m² I 57 m²