Dom STAŚ

Całoroczny mobilny domek STAŚ jest projektem stworzonym z myślą o osobach które stawiają na przestronne, komfortowe a jednocześnie funkcjonalne pomieszczenia.

Na powierzchni 48 m² zostało wygospodarowane miejsce na kuchnię połączoną z dużym salonem, dużą łazienkę, oraz przytulną a jednocześnie przestronną sypialnię. Projekt ten jest idealny dla Par jak również rodzin z dziećmi, ponieważ duży salon daje możliwość wstawienia dodatkowych łóżek do sapania bądź rozkładanej kanapy.

Do domku mamy do zaoferowania nowoczesny taras wykonany z najwyższej jakości drewna oraz desek kompozytowych co podkreśla jego nowoczesny charakter jest on niezwykle funkcjonalny, składa się z dwóch części, jednej zadaszonej która pozwala korzystać z jego uroków nawet gdy pogoda nie rozpieszcza, druga część to pergola, która pozwala na łapanie promyków słoneczka :-). Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących odpoczywać na świeżym powietrzu.

Domek mobilny STAŚ jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Państwa materiałem, oświetlenie oraz instalację wodno – kanalizacyjną.

Zamawiając u nas domek maja Państwo możliwość wyboru materiału z jakiego będzie on wykonany, jaka będzie grubość ocieplenia, oraz z jakiego materiału domek będzie wykończony wewnątrz i zewnątrz.